Drzewo kampanii wyborczej, czyli jak wygrać wybory – dr Sergiusz Trzeciak

Drzewo kampanii wyborczej, czyli jak wygrać wybory

Twoje cele – moja pasja

Adresatami niniejszej publikacji są kandydaci w wyborach, osoby zaangażowane w kampanię wyborczą, politycy działający na szczeblu krajowym i samorządowym, eksperci oraz specjaliści PR, a także obserwatorzy życia politycznego, którzy chcą zrozumieć rządzące nim mechanizmy.

Premiera: sierpień 2014. | Książka znalazła się na liście bestsellerów Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego! W swojej najnowszej książce prezentuję autorską koncepcję kampanii wyborczej. Opierając się na metaforze drzewa,doradzam, jak wygrać wybory. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z partiami i kandydatami „Drzewo kampanii wyborczej” to nie tylko aktualne kompendium wiedzy, ale także przejrzystyprzewodnik.bestsellerDzięki książce „Drzewo kampanii wyborczej, czyli jak wygrać wybory”:

  • przygotujesz skuteczną strategię kampanii wyborczej,
  • udoskonalisz swoje wystąpienia publiczne,
  • nauczysz się prowadzić kampanię bezpośrednią,
  • przygotujesz atrakcyjne materiały wyborcze,
  • dowiesz się, jak skutecznie współpracować z mediami,
  • nauczysz się efektywnie wykorzystywać internet.

Zapisz się do newslettera, aby otrzymać obszerne fragmenty moich książek, w tym książki „Drzewo kampanii wyborczej, czyli jak wygrać wybory”.

Książka Sergiusza Trzeciaka „Drzewo kampanii wyborczej, czyli jak wygrać wybory” jest świetnym przewodnikiem i dobrym doradcą w ramach kampanii wyborczej. Każdy, kto chce zrozumieć współczesną demokrację, powinien przeczytać tę książkę. Każdy, kto chce mieć doradcę podczas własnej kampanii – wręcz musi ją przeczytać.
- Michał Boni, poseł do Parlamentu Europejskiego
Książka jest bardzo istotną pozycją na rynku, która w jasny i zrozumiały sposób przekazuje informacje o kampanii wyborczej dla tych, którzy po raz pierwszy stają do wyborów, jak również dla wyborczych weteranów. To wydanie zawiera wiele przykładów i ćwiczeń, które z pewnością pomogą zrozumieć istotę kampanii wyborczej, a tym samym wprowadzą kandydatów na ścieżkę prowadzącą do zwycięstwa.
- Adam Struzik, Marszałek Województwa Mazowieckiego
Publikacja Sergiusza Trzeciaka jest wydana w nowoczesnej i przyjaznej czytelnikowi formie. (…) Książkę czyta się łatwo i przyjemnie, zapewne szczególnie tym, którzy mają już pierwsze doświadczenia z kampanii wyborczych. Dla specjalistów może stanowić pewne uporządkowanie ich wiedzy, a kandydatom da na pewno wiele wskazówek i impulsów do prowadzenia skutecznych kampanii.
- Bartłomiej Biskup, doktor, adiunkt w Instytucie Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego
newsletter


Zapisz się do newslettera,
i odbierz wybrane fragmenty moich książek.