Strategie Kampanii Wyborczej – dr Sergiusz Trzeciak Warning: md5_file(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14090086:SSL routines:SSL3_GET_SERVER_CERTIFICATE:certificate verify failed in /home/webmaster.klient1/www/trzeciak/www/wp-content/themes/iva/functions/theme-scripts_styles.php on line 29 Warning: md5_file(): Failed to enable crypto in /home/webmaster.klient1/www/trzeciak/www/wp-content/themes/iva/functions/theme-scripts_styles.php on line 29 Warning: md5_file(https://www.trzeciak.pl/wp-content/themes/iva/assets/css/less/main.css): failed to open stream: operation failed in /home/webmaster.klient1/www/trzeciak/www/wp-content/themes/iva/functions/theme-scripts_styles.php on line 29 Warning: md5_file(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14090086:SSL routines:SSL3_GET_SERVER_CERTIFICATE:certificate verify failed in /home/webmaster.klient1/www/trzeciak/www/wp-content/themes/iva/functions/theme-scripts_styles.php on line 115 Warning: md5_file(): Failed to enable crypto in /home/webmaster.klient1/www/trzeciak/www/wp-content/themes/iva/functions/theme-scripts_styles.php on line 115 Warning: md5_file(https://www.trzeciak.pl/wp-content/themes/iva/assets/js/ajaxposts.js): failed to open stream: operation failed in /home/webmaster.klient1/www/trzeciak/www/wp-content/themes/iva/functions/theme-scripts_styles.php on line 115

Strategie Kampanii Wyborczej

Twoje cele – moja pasja

Do pobrania są także wybrane fragmenty książki w PDF
Przeglądaj wybrane fragmenty książki online

Uwaga: nakład wyczerpany, ale nic straconego. Zapraszam do zapoznania się z inną moją książką traktującą o tej samej tematyce w wyczerpujący sposób oraz w poszerzonej formie.

Poradnik ten to kompendium praktycznej wiedzy o prowadzeniu kampanii wyborczej. Adresowany jest przede wszystkim do kandydatów startujących po raz pierwszy w wyborach parlamentarnych lub samorządowych oraz do członków ich sztabów wyborczych.

Premiera: 1998. | Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa WiS

To już trzecie (zmienione i poprawione) wydanie tego krótkiego przewodnika. Pierwsze ukazało się przed wyborami samorządowymi w 1998 roku, drugie – tuż przed wyborami parlamentarnymi w 2001 roku.

Pamiętaj, że nie możesz wygrać wyborów na początku kampanii, ale z pewnością już wtedy możesz je przegrać.

Lamar Alexander

Każda kampania, w tym także wyborcza, aby mogła zakończyć się sukcesem, powinna być prowadzona w oparciu o właściwą strategię. Najlepiej wiedzą o tym wojskowi i specjaliści od reklamy. Niestety kandydaci do Senatu, Sejmu, samorządu terytorialnego czy też na inne stanowiska często o tym zapominają.

newsletter


Zapisz się do newslettera,
i odbierz wybrane fragmenty moich książek.